STARTLISTOR PÅSKHOPPET

2019-04-18

STARTLISTA PÅSKHOPPET 2019
HAR DU INTE KOMMIT MED ELLER VILL ÄNDRA NÅGOT MAILA MIG SNARAST.
KLASS 1 & 2 GÅR BANAN KL. 10.00
KLASS 1 BOM MED LEDARE (ASTRO, CROCKER, TUFFING, SIVAN, FJODDAN) ÄR DET FLERA SOM VILL HA SAMMA PONNY KAN STARTLISTAN KOMMA ATT ÄNDRAS.
1. LIVIA SUNDGREN CA. 10.20
2. EBBA STRÅÅT
3. MATHILDA SANDHAGEN
4. ELISSA WISTRAND
5. MOLLY STAF
6. EMMY STAF
7. HUGO JANSSON
8. EBBA DAHLGREN
9. ALWA LÖWGREN
10. AMNDA GUSTRING
11. ELLIE FRIBERG
12. NOELIA FORSBERG
KLASS 2 BOM UTAN LEDARE CA. 11.20 (ASTRO, CROCKER, TUFFING, SIVAN, FJODDAN) ÄR DET FLERA SOM VILL HA SAMMA PONNY KAN STARTLISTAN KOMMA ATT ÄNDRAS.
1. ASTRID ÖHGREN
2. ELIN ANDERSSON
3. SIGNE ISAKSSON
4. BONNIE BROWN
5. OLIVIA ISAKSON
6. VICTORIA THAM
7. LIVIA GUSTAVSSON
8. EMMA GRAPATIN
9. SIGRID TERFORS
10. TUVA HÄLLQVIST
11. LEA FRIBERG
12. NATHALIE HERMANSSON
KLASS 3 20 CM CA. 12.20 (ASTRO, CROCKER, TUFFING, SIVAN, FJODDAN) ÄR DET FLERA SOM VILL HA SAMMA PONNY KAN STARTLISTAN KOMMA ATT ÄNDRAS.
1. EMMA-LOVA JENNBACKEN WELIN
2. WILLIAM JENNBACKEN WELIN
3. DONYA GHATE
4. SELMA BERGMAN
5. ALICE STRIDH
6. TOVA LÖWGREN
7. NORA DE VRIJ
8. MOLLY ASPLUND
9. ELINE HELLQVIST
10. SOFIA JONSSON

CA. 14.00 LUNCH, 14.30 GÅR KLASS 4 & 5 BANAN
KLASS 4 30 CM (GROM, EBBE, MAZARIN, PRINSEN, CABARET)
1. IDA CARESTAM CA. 14.50
2. MAJA AXELL
3. MOLLY AXELL
4. MIRA LENNARTSSON
5. AMANDA ESSBRANT
6. OLIVIA FREIHOLTZ
7. MEJA ERIKSSON
KLASS 5 40 CM CA. 15.30 (GROM, EBBE, MAZARIN, PRINSEN, CABARET)
1. SARA JANSSON
2. STELLA HALLENBERG
3. TOVA MARTINSSON
4. HANNAH LÖWGREN
5. EDIT AGELI
6. SARA BERNT
CA. 16.00 HYRRYTTARNA
KLASS 6 40-50 CM & 50-60 DELVIS
1. WILMA ANGESTEDT JUM-JUM
2. MOA LINDBLOM - VALTER
3. JULIA BERGMAN - JUM-JUM
KLASS 8 60-70 CM
1. ALICE - DIVA
2. MIRELLA - SPOTIFY
3. IRMELI - KOSACK
4. SAGA - - KIA
KLASS 7 50-60 CM VI KOMMER HA LITE PAUS MELLAN TVÅ FÖRSTA OCH TVÅ SISTA RYTTARNA SÅ HÄSTBYTE OCH FRAMRIDNING KAN SKE.
1. AGNES - JUM-JUM
2. ALICE - KARINO
3. ELLA - JUM-JUM
4. SANNA - KARINO